Witamy w
świecie nowoczesnej edukacji
dla dzieci i młodzieży

Tamariki,

Zajęcia w Tamariki2018-08-30T13:42:40+02:00

Urodziny tematyczne

Pragniemy
aby dziecko
czuło się wyjątkowo
i świetnie się bawiło

Zapraszamy na wyjątkowe przyjęcie – przygodę z eksperymentami lub radosną zabawę twórczą.
Jubilat ma do wyboru kilka scenariuszy, otwarci jesteśmy również na propozycje dzieci. Nie ma tematu, którego nie potrafilibyśmy przygotować!
Opieka nad dziećmi jest profesjonalnie zorganizowana, a rodzice mogą w tym czasie spędzić miło czas przy kawie lub herbacie w osobnej sali (gratis).
Impreza trwa 2 godziny. Proponujemy warsztaty tematyczne do wyboru (60 minut), poczęstunek oraz profesjonalną zabawę dyskotekową. Dla dzieci 5-12 lat proponujemy urodziny pod hasłem:

  • Wybuchowa Przygoda (z fizyką za pan brat)
  • Wściekle Zimna Impreza (przygoda z ciekłym azotem),
  • Wyścigi Robotów Lego Mindstorms i Zawody Sumo,
  • Magiczne Warsztaty Chemiczne,
  • Ręczna Fabryka Mydła,
  • Pachnące Kule Kąpielowe.

Pakiet podstawowy dla jubilata i 10 gości: 480 zł; w tym suche przekąski oraz napój plus zaproszenia dla każdego. Za kolejną osobę 30 zł. Liczymy tylko przybyłych gości.
Dodatkowa atrakcja – piniata czyli kula z cukierkami, którą uczestnicy rozbijają, żeby dobrać się do słodyczy – dopłata 100zł.
Do dyspozycji soboty lub niedziele .
Możemy również zorganizować imprezę w domu jubilata lub w ogrodzie.

Zarezerwuj termin dla dziecka

Napisz

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Zadzwoń

+48 504 296 496

Uniwersytet Dziecięcy TAMARIKI

Dzieci samodzielnie
wykonują
przygotowane
doświadczenia

Uniwersytet Dziecięcy to zabawa w studiowanie, która pozwoli dziecku zamienić się w prawdziwego naukowca. Podczas warsztatów z takich dziedzin jak: fizyka, chemia, biologia, geografia dzieci zgłębiają zagadnienia naukowe w sposób przystępny i dostosowany do swojego wieku. Proponujemy również tematy kulturoznawcze. Każde spotkanie to odrębny temat oraz nowa przygoda. Termin warsztatów będzie zawsze ogłaszany na naszej stronie i na facebooku, zwykle będą odbywały się w soboty. Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Koszt warsztatów to 30-35 zł/pojedyncze zajęcia.

Oferta dla placówek
Organizujemy również warsztaty naukowe dla szkół i przedszkoli. Osoba prowadząca zajęcia przyjeżdża do placówki ze wszystkimi potrzebnymi materiałami. Oferta dla placówek przygotowywana jest indywidualnie.

Oprócz zajęć proponowanych w trakcie trwania roku szkolnego nasze Centrum zajmuje się organizacją czasu wolnego dzieci i młodzieży w trakcie ferii i wakacji letnich. W naszej ofercie znajdują się zajęcia stacjonarne w Jaworznie w formie półkolonii oraz wyjazdy na obozy i zimowiska.
Podczas naszych półkolonii zapewniamy opiekę w godzinach pracy rodziców. Dzieci mają zajęcia warsztatowe, wyjścia na plac zabaw, wycieczki, zabawy integracyjne, gry i zabawy zespołowe. Dzieci mają zapewnione śniadanie i obiad z podwieczorkiem.
Nasze wyjazdy mają bardzo intensywny program. Nie jesteśmy biurem podróży – nasze obozy i kolonie są kameralne. Kadra sprawująca opiekę nad dziećmi to nasi wieloletni współpracownicy, osoby, które uczą na naszych kursach rocznych lub współpracują z nami w ramach warsztatów naukowych. Ośrodki, które wybieramy na współpracę z nami są przez nas osobiście wizytowane i sprawdzane. Na naszych obozach dzieci nie mają zbyt wiele czasu wolnego w związku z czym nie potrzebują wsparcia ze strony gadżetów elektronicznych – zawsze odradzamy zabieranie telefonów i tabletów. Codzienną porcję informacji o tym co dzieje się na obozie przekazujemy rodzicom w postaci relacji fotograficznej na obozowym blogu. Stawiamy na integrację w grupie i zajęcia zespołowe. Ośrodki które wybieramy na pobyt są kameralne i zapewniają wysoki komfort pobytu. Zdając sobie sprawę ze szczególnych potrzeb żywieniowych niektórych dzieci, zawsze istnieje możliwość realizacji wskazanej przez rodzica diety. Szczegółowy program naszych obozów tematycznych i językowo-sportowych znajduje się w zakładce „Kolonie, obozy i zimowiska”.
Rezerwacja miejsca na wybrany obóz następuje po wypełnieniu odpowiedniego formularza zgłoszeniowego.

Oferta obozów wakacyjnych

Zobacz kalendarz wydarzeń

Zapisz dziecko na kurs

Napisz

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Zadzwoń

+48 504 296 496

Kalendarz

<< Lis 2019 >>
ponwtśrczwptsobnie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1