Jesteśmy ośrodkiem specjalizującym się w nowoczesnych formach edukacji dzieci i młodzieży.

Działamy nieprzerwanie od 2003 roku prowadząc kursy języka angielskiego metodą naturalną dla dzieci i młodzieży. Nasi nauczyciele mają długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które doskonalili podczas licznych kursów metodycznych.
Od 2011 roku prowadzimy kursy matematyczne dla dzieci w oparciu o autorski program. Kursy przewidziane są dla dzieci od 3 roku życia aż do gimnazjum. Przygotowujemy do konkursów matematycznych, testów, rozwijamy poziom wiedzy matematycznej, logiczne myślenie, wnioskowanie.
Od 2009 roku prowadzimy kursy robotyki w oparciu o zestawy Lego WeDo oraz Lego Mindstorms. Rozszerzeniem tej oferty są zajęcia z programowania z wykorzystaniem środowiska „Scratch”. Zajęcia te przewidziane są dla dzieci od 6 roku życia.
Nasze Centrum zajmuje się również organizacją warsztatów naukowych dla dzieci z różnych dziedzin: matematyki, fizyki, chemii, nauk biologicznych, robotyki, geografii, oraz wielu innych ciekawych przedmiotów. Celem tych zajęć jest obudzenie w dzieciach ciekawości i zainteresowania nauką. Zachęcanie ich do poznawania otaczającego świata poprzez eksperymentowanie i wyciąganie wniosków. Na naszych zajęciach dzieci przekonują się, że nauka może być ciekawą przygodą.
Uzupełnieniem naszej oferty jest propozycja urodzin tematycznych, w trakcie których dzieci mogą przeżyć wspaniałą przygodę z eksperymentami czy też wykazać się zdolnościami artystycznymi. Solenizant ma do wyboru kilkanaście scenariuszy, jednak otwarci jesteśmy również na propozycje dzieci. Nie ma tematu, którego nie potrafilibyśmy przygotować .Opieka nad dziećmi jest profesjonalnie zorganizowana a rodzice mogą w tym czasie spędzić miło czas przy kawie lub herbacie w osobnej sali.
W naszej ofercie znajdą państwo również stacjonarne zajęcia wakacyjne w formie półkolonii, oraz interesujące kolonie czy też obozy tematyczne. Nasze Centrum jest zgłoszone do Krajowej Izby Organizatorów Turystyki. Nasze obozy są kameralne, a każde dziecko jest otoczone troskliwą opieką.
Zapraszamy do TAMARIKI, świata nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży.

Działamy
od 2003 roku

Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową

Napisz

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Zadzwoń

+48 504 296 496